Jeżeli marzą Państwo o weekendowym wypoczynku,czy też dłuższym wyjeździe,aby zregenerować siły i wypocząć, polecamy zaznajomić się z interesującą ofertą przygotowaną przez gospodarstwo agroturystyczne Zielona Dolina domki w Gródku nad Dunajcem. Nasze przestronne, nowoczesne jak również doskonale umeblowane pokoje i łazienki zapewnią wszystkim gościom zdrowy, pożywny sen, a smakowita, domowa kuchnia wzmocni siły. Gródek nad Dunajcem to to miejsce dla miłośników wakacji w atrakcyjnej cenie.
Jezioro Rożnowskie, co roku w czasie letnim, przyciąga prawdziwe rzesze urlopowiczów, z całego województwa małopolskiego. Wypoczęci oraz zrelaksowani, nabiorą Państwo ochoty na korzystanie z aktywności, do jakich należą m. in. niezapomniane przejazdy trasami rowerowymi z cudownymi widokami na Jezioro Rożnowskie oraz Małpią wyspę.
Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą domków letniskowych Zielona Dolina w Gródku nad Dunajcem. W naszych apartamentach każdy wczasowicz znajdzie nocleg dla siebie i na swoją kieszeń.
Dużo więcej na domki-grodek.pl
Numer telefonu:
+48 664 143 528
+48 795 131 886
Adres
33-318 Gródek nad Dunajcem
Email:
zielona.dolina.info@gmail.com

Gródek nad Dunajcem to jedna z najbardziej malowniczych miejscowości w województwie Małopolskim. Serdecznie zapraszamy Państwa do spędzenia wczasów właśnie w niej! Zielona Dolina, to komfortowy pensjonat, który oferuje najwyższą jakość usług w atrakcyjnych cenach. W naszych 2, 3, 4 i 5 osobowych pokojach odpoczną Państwo od wielkomiejskiego zgiełku. Na Wasze pociechy czeka plac zabaw i boisko do siatkówki, a na naszych zmotoryzowanych gości – przestronny parking. Obiekt mieści się kilkadziesiąt metrów. od plaży, więc w doskonałej lokalizacji! To świetne miejsce do organizacji również imprez integracyjnych. Cennik oraz kompletną ofertę znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

Obejrzyj galerię zdjęć naszych apartamentów:

 

Zielona Dolina w Gródku nad Dunajcem

Zielona Dolina w Gródku nad Dunajcem

Domki w Gródku nad Dunajcem

Domki w Gródku nad Dunajcem

 

Wnętrze domków w Gródku nad Dunajcem

Wnętrze domków w Gródku nad Dunajcem